Moje služby

Rád Vám pomohu v následujících oblastech:

  • PPC – Google Adwords, Sklik, Bing, eTarget, sociální sítě (FB, LinkedIn, Twitter), Traffic Junky – jistá cesta jak získat návštěvníky a konverze.
  • Webová analytika – co neměříte, to nekontrolujete. Pomocí Google Analytics, Matomo (dříve Piwik) a Google Tag Manager dokážu změřit, co vás napadne. Pomocí Data Studio vytvořím přehledný dashboard a v Google Optimize otestuji navrhované změny na základě dat.
  • Marketingová automatizace – marketing středních a větších společností, zejména eshopů, není možné dělat nadále ručně. Automatizace dokáže nahradit výraznou část lidské práce a je možné realizovat i věci, které člověk nemůže nikdy dokázat.
  • Konzultace marketingu, vývoje webu a projektového managementu v IT – řeším velmi komplexní projekty napříč technickými a marketingovými obory. Rád pomohu i s vaším “oříškem”.

Podrobnější popis služeb naleznete na webových stránkách MarketingMakers.net

Naše společnost je zaměřena úzce na výkon, analytiku a automatizaci. Mohu vám ovšem doporučit profesionála, případně i zorganizovat a dodat vám kompletní řešení, z dalších oblastí – tvorby brandu, grafiky nebo tvorby internetových stránek.

Jsem certifikovaným specialistou Google Adwords (search & display), Google Analytics, Videoinzerce na YouTube a Nákupy Google (certifikát naleznete zde).

Díky vynikajícím výsledkům naší práce, kampaní a důvěře našich klientů jsme se rovněž stali certifikovaným partnerem Google (certikace zde).

V oblasti marketingové automatizace jsme partnery řešení Persoo a SALESmanago.

Moje reference naleznete na stránce MarketingMakers.net nebo v sekci Projekty

Napište mi a jistě najdeme cestu, jak spolupracovat.